Ładny jak na tę emisję stan zachowania. Charakterystyczne, płytkie bicie. Zachowany połysk. Lekka patyna.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione
8 000 | |||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||