POLSKA KRÓLEWSKA 709
ZESTAWY 177
Polska XIX-XX w. 133
Monety z Polską związane 239
Medale polskie XIX-XX w. 17
Falerystyka 71
Literatura 177
BANKNOTY POLSKIE 176
Emisje lokalne - notgeldy 66
Banknoty zagraniczne 149
VARIA 2
Historyczne papiery wartościowe 103
Monety i medale zagraniczne 354

Stan zachowania

Aukcja 14

Ilość pozycji 2373 dashboard
Data 12/06/2021, 10:00 event
Rozpoczęcie aukcji na żywo alarm
Ceny wywoławcze 1 - 4 000 PLN gavel
lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta
schedule
Przyjmowanie pozycji na aukcje do: 16 kwietnia