Sesja 1 , 11 czerwca 19:00
POLSKA XIX-XX WIEK
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 401
Polska od 1945 105
Polska 1916-1945 123
Polska pod zaborami 1772-1864 173
Sesja 2 , 12 czerwca 10:00
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1346
Polska 1506-1795 1005
Medale XVI-XVIII w. 16
Średniowiecze 325
Sesja 3 , 13 czerwca 10:00
POLSKIE PIENIĄDZE PAPIEROWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1304
Papiery Wartościowe 213
Varia 71
Literatura pieniądza papierowego 60
Emisje lokalne - notgeldy 150
BANKNOTY POLSKIE 758
Zestawy 52
Sesja 4 , 14 czerwca 17:30
ZWIĄZANE Z POLSKĄ I ZESTAWY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 670
Monety zastepcze 94
Monety z Polską związane 389
ZESTAWY MONET 187
Sesja 5 , 15 czerwca 17:30
LITERATURA I MEDALE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 677
Sesja 6 , 16 czerwca 17:30
FALERYSTYKA, BANKNOTY ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 710
Falerystyka 308
Banknoty zagraniczne 422
Sesja 7 , 17 czerwca 17:30
ROSJA, AUSTRIA, NIEMCY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 657
ROSJA 94
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 63
Średniowiecze 15
Do 1804 25
Ferdynand II 1619-1637 5
Leopold V 1586-1632 1
Leopold I 1657-1705 5
Franciszek I 1745-1765 1
Maria Teresa 1740-1780 1
Franciszek II 1792-1804 3
Inne 9
Cesarstwo 1804-1918 7
Austria od 1918 4
Zestawy mieszane 9
Medale i żetony 3
NIEMCY 500
Sesja 8 , 18 czerwca 17:30
MONETY ZAGRANICZNE I ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 686
Australia i Oceania 7
Azja i Bliski Wschód 82
Afryka 7
Ameryka Pn. i Pd. 35
Europa - pozostałe kraje 199
Literatura 40
MONETY ANTYCZNE 316

Stan zachowania

Aukcja 14 - wiosenna '21

Następna kategoria