Sesja 1 , 11 czerwca 19:00
POLSKA XIX-XX WIEK
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 401
Polska od 1945 105
Polska 1916-1945 123
Polska pod zaborami 1772-1864 173
Sesja 2 , 12 czerwca 10:00
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1346
Polska 1506-1795 1005
Medale XVI-XVIII w. 16
Średniowiecze 325
Sesja 3 , 13 czerwca 10:00
POLSKIE PIENIĄDZE PAPIEROWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1304
Papiery Wartościowe 213
Varia 71
Literatura pieniądza papierowego 60
Emisje lokalne - notgeldy 150
BANKNOTY POLSKIE 758
Zestawy 52
Sesja 4 , 14 czerwca 17:30
ZWIĄZANE Z POLSKĄ I ZESTAWY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 670
Monety zastepcze 94
Monety z Polską związane 389
ZESTAWY MONET 187
Sesja 5 , 15 czerwca 17:30
LITERATURA I MEDALE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 677
Sesja 6 , 16 czerwca 17:30
FALERYSTYKA, BANKNOTY ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 710
Falerystyka 308
Banknoty zagraniczne 422
Sesja 7 , 17 czerwca 17:30
ROSJA, AUSTRIA, NIEMCY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 657
ROSJA 94
Łezki / Kopiejki / Diengi 2
Anna 1730-1740 1
Elżbieta 1741-1762 2
Katarzyna II 1762-1796 1
Aleksander I 1801-1825 3
Mikołaj I 1825-1855 12
Aleksander II 1855-1881 2
Aleksander III 1881-1894 3
Mikołaj II 1894-1917 13
Zestawy mieszane 7
RFSRR i ZSRR 1917-1991 15
Rosja od 1991 6
Medale 1
Literatura 26
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 63
NIEMCY 500
Sesja 8 , 18 czerwca 17:30
MONETY ZAGRANICZNE I ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 686
Australia i Oceania 7
Azja i Bliski Wschód 82
Afryka 7
Ameryka Pn. i Pd. 35
Europa - pozostałe kraje 199
Literatura 40
MONETY ANTYCZNE 316

Stan zachowania

Aukcja 14 - wiosenna '21