Sesja 1 , 11 czerwca 19:00
POLSKA XIX-XX WIEK
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 401
Polska od 1945 105
Polska 1916-1945 123
Polska pod zaborami 1772-1864 173
Sesja 2 , 12 czerwca 10:00
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1346
Polska 1506-1795 1005
Medale XVI-XVIII w. 16
Średniowiecze 325
Sesja 3 , 13 czerwca 10:00
POLSKIE PIENIĄDZE PAPIEROWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1304
Papiery Wartościowe 213
Varia 71
Literatura pieniądza papierowego 60
Emisje lokalne - notgeldy 150
BANKNOTY POLSKIE 758
Zestawy 52
Sesja 4 , 14 czerwca 17:30
ZWIĄZANE Z POLSKĄ I ZESTAWY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 670
Monety zastepcze 94
Monety z Polską związane 389
Śląsk 241
Pomorze 14
Zakon krzyżacki 52
Brakteaty 13
Winrych von Kniprode (1351-1382) 12
Konrad III von Jungingen (1393-1407) 4
Ulryk von Jungingen (1407-1410) 1
Henryk von Plauen (1410-1413) 2
Michał Kuchmeister von Sternberg (1414-1422) 4
Paweł von Russdorf (1422-1441) 4
Konrad von Erlichshausen (1441-1449) 1
Ludwik von Erlichshausen (1450-1467) 1
Henryk Reuss von Plauen - jako zarządca (1467-1469) 3
Henryk Reffle von Richtenberg (1470-1477) 3
Marcin Truchsess von Wetzhausen (1477-1489) 3
Albrecht Hohenzollern (1511-1525) 1
Prusy książęce 1525-1657 48
Kurlandia 1562-1780 3
Ryga 17
Inflanty 1
Zakon Kawalerów Mieczowych 7
Hospodarstwo Mołdawskie 1387-1497 6
ZESTAWY MONET 187
Sesja 5 , 15 czerwca 17:30
LITERATURA I MEDALE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 677
Sesja 6 , 16 czerwca 17:30
FALERYSTYKA, BANKNOTY ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 710
Falerystyka 308
Banknoty zagraniczne 402
Sesja 7 , 17 czerwca 17:30
ROSJA, AUSTRIA, NIEMCY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 657
ROSJA 94
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 63
NIEMCY 500
Sesja 8 , 18 czerwca 17:30
MONETY ZAGRANICZNE I ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 686
Australia i Oceania 7
Azja i Bliski Wschód 82
Afryka 7
Ameryka Pn. i Pd. 35
Europa - pozostałe kraje 199
Literatura 40
MONETY ANTYCZNE 316

Stan zachowania

Aukcja 14 - wiosenna '21

Czekaj...
Następna kategoria