keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1043
Średniowiecze 99
Polska 1506-1795 930
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1167
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 22
Varia 4
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 523
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 260
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 524
Polska od 1945 285
Polska 1916-1945 161
Polska pod zaborami 1772-1864 81
ZESTAWY, POWIĄZANE, MEDALE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 612
ZESTAWY MONET 133
Monety z Polską związane 260
Medale polskie XIX-XX w. 219
MILITARIA, FALERYSTYKA, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 754
Kolekcja dawnej broni 93
Falerystyka 216
Literatura numizmatyczna 445
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Grecja 9
Republika rzymska 2
Cesarstwo rzymskie 41
Bizancjum 34
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 741
Rosja 107
Niemcy 261
Średniowiecze 86
Pozostałe kraje 287

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021

lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta