Marciniak star_border
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1 049
Średniowiecze 100
Polska 1506-1795 935
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1 171
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 25
Varia 5
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 525
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 258
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 532
Polska od 1945 288
Polska 1916-1945 165
Polska pod zaborami 1772-1864 79
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 688
Monety związane z Polską 259
Literatura 429
ZESTAWY MONET, MEDALE, FALERYSTYKA, MILITARIA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 648
Zestawy monet 121
Medale polskie XIX-XX w. 219
Falerystyka 214
Kolekcja dawnej broni 94
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Afryka 2
Ameryka Pn. i Pd. 14
Azja i Bliski Wschód 49
ROSJA 110
NIEMCY 292
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 86
Europa - pozostałe kraje 194
Albania 1
Belgia 3
Bułgaria 1
Czechy, Czechosłowacja 16
Dania 1
Estonia 2
Francja 49
Grecja 1
Hiszpania 4
Litwa 7
Łotwa 2
Luksemburg 2
Malta 1
Niderlandy 34
San Marino 1
Siedmiogród 6
Szwajcaria 7
Szwecja 5
Watykan 2
Węgry 14
Wielka Brytania 8
Włochy 16
Zestawy mieszane 11
Stan zachowania

Aukcja 13 - zimowa '21 Europa - pozostałe kraje | Bułgaria