keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1049
Średniowiecze 100
Polska 1506-1795 935
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1171
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 25
Varia 5
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 525
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 258
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 532
Polska od 1945 288
Polska 1916-1945 165
Polska pod zaborami 1772-1864 79
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 688
Monety związane z Polską 259
Hospodarstwo Mołdawskie 1387-1497 11
Księstwo Bełskie 1
Śląsk 142
Pomorze 30
Zakon krzyżacki 18
Brakteaty 9
Winrych von Kniprode (1351-1382) 2
Michał Kuchmeister von Sternberg (1414-1422) 1
Henryk Reuss von Plauen - jako zarządca (1467-1469) 1
Henryk Reffle von Richtenberg (1470-1477) 2
Marcin Truchsess von Wetzhausen (1477-1489) 2
Jan von Tiefen (1489-1497) 1
Prusy książęce 1525-1657 35
Kurlandia 1562-1780 4
Ryga do 1580 1
Ryga pod panowaniem szwedzkim 10
Zakon Kawalerów Mieczowych 7
Literatura 429
ZESTAWY MONET, MEDALE, FALERYSTYKA, MILITARIA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 648
Zestawy monet 121
Medale polskie XIX-XX w. 219
Falerystyka 214
Kolekcja dawnej broni 94
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Afryka 2
Ameryka Pn. i Pd. 14
Azja i Bliski Wschód 49
ROSJA 110
NIEMCY 292
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 86
Europa - pozostałe kraje 194

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021