keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1049
Średniowiecze 100
Polska 1506-1795 935
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1171
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 25
Varia 5
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 525
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 258
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 532
Polska od 1945 288
Polska 1916-1945 165
Polska pod zaborami 1772-1864 79
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 688
Monety związane z Polską 259
Literatura 429
ZESTAWY MONET, MEDALE, FALERYSTYKA, MILITARIA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 648
Zestawy monet 121
Medale polskie XIX-XX w. 219
Falerystyka 214
Kolekcja dawnej broni 94
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Grecja 9
Republika rzymska 2
Cesarstwo rzymskie 41
Bizancjum 34
Leon I 457-474 1
Anastazjusz I 491-518 1
Justynian I 527-565 5
Maurycjusz 582-602 1
Fokas 602-610 1
Herakliusz 610-641 5
Konstans II 641-668 2
Konstantyn VI 780-797 1
Michał III Metystes 842-867 1
Bazyli I 867-886 1
Konstantyn VII Porfirogeneta 913–959 3
Nicefor II Fokas 963-969 1
Jan I Tzimiskes 969-976 2
Michał VII 1071-1078 2
Jan II Komnen 1118-1143 1
Izaak II Angelos 1185-1195 1
Jan III Dukas (1222-1254) 1
Aspron Trachy 4
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Afryka 2
Ameryka Pn. i Pd. 14
Azja i Bliski Wschód 49
ROSJA 110
NIEMCY 292
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 86
Europa - pozostałe kraje 194

Stan zachowania