keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1049
Średniowiecze 100
Polska 1506-1795 935
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1171
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 25
Varia 5
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 525
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 258
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 532
Polska od 1945 288
Polska 1916-1945 165
Polska pod zaborami 1772-1864 79
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 688
Monety związane z Polską 259
Literatura 429
ZESTAWY MONET, MEDALE, FALERYSTYKA, MILITARIA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 648
Zestawy monet 121
Medale polskie XIX-XX w. 219
Falerystyka 214
Kolekcja dawnej broni 94
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Grecja 9
Republika rzymska 2
Cesarstwo rzymskie 41
Oktawian August 27pne-14ne 2
Tyberiusz 14-37 1
Neron 54-68 2
Wespazjan 69-79 3
Hadrian 117-138 2
Antoninus Pius 138-161 1
Marek Aureliusz 161-180 1
Kommodus 177-192 1
Pertynaks 193 1
Klodiusz Albinus 193-197 1
Karakalla 198-217 2
Makrynus 217-218 1
Gordian III 238-244 1
Filip I Arab 244-249 1
Otacilia Severa 244-249 1
Trajan Decjusz 249-251 3
Trebonian Gallus 251-253 1
Klaudiusz II Gocki 268-270 2
Probus 276-282 2
Maksymian Herkuliusz 286-305 3
Maksencjusz 306-312 1
Licyniusz I 308-324 2
Konstancjusz II 337-361 2
Arkadiusz 383-408 1
Honoriusz 393-423 2
Teodozjusz II 408-450 1
Bizancjum 34
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Afryka 2
Ameryka Pn. i Pd. 14
Azja i Bliski Wschód 49
ROSJA 110
NIEMCY 292
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 86
Europa - pozostałe kraje 194

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021