POLSKA DO 1795
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1045
Średniowiecze 102
Polska 1506-1795 929
LITERATURA, MONETY POLSKIE CZ.2
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1252
Literatura 334
Monety z Polską związane 255
Polska pod zaborami 1772-1864 84
Polska 1916-1945 165
Polska od 1945 281
ZESTAWY 133
Sesja 3 , 08 lutego 18:00
AKCJE, NOTGELDY, MEDALE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 675
Akcje i obligacje 95
Varia 8
Loterie i cegiełki 31
Notgeldy 325
Medale polskie XIX-XX w. 216
Sesja 4 , 09 lutego 18:00
BANKNOTY
Literatura 10
Banknoty polskie 541
Sesja 5 , 10 lutego 18:00
MILITARIA, FALERYSTYKA, ANTYK
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 772
Kolekcja dawnej broni 93
Falerystyka 213
Sesja 6 , 11 lutego 18:00
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Średniowiecze 83
Austro-Węgry i Austria 82
Niemcy 264
Rosja 108
Pozostałe kraje 210

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021

Ilość pozycji 5166 dashboard
Data 06/02/2021, 10:00 event
Rozpoczęcie aukcji na żywo alarm
Ceny wywoławcze 1 - 150 000 PLN gavel
lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta