keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1043
Średniowiecze 99
Polska 1506-1795 930
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1168
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 23
Varia 4
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 523
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 260
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 524
Polska od 1945 285
Polska 1916-1945 161
Polska pod zaborami 1772-1864 81
ZESTAWY, POWIĄZANE, MEDALE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 612
ZESTAWY MONET 133
Monety z Polską związane 260
Medale polskie XIX-XX w. 219
MILITARIA, FALERYSTYKA, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 753
Kolekcja dawnej broni 93
Falerystyka 216
KOLEKCJA | Krzyże Walecznych 25
KOLEKCJA | Oznaki urzędów 31
Do 1914 2
1914-1939 40
Orły 12
1939-1947 i emigracja do 1990 28
1943-1989 PRL 36
Od 1990 IIIRP 1
Varia 4
Zestawy mieszane 5
ZAGRANICA 23
_temp 1
Literatura 8
Literatura numizmatyczna 444
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 741
Rosja 107
Niemcy 261
Średniowiecze 86
Pozostałe kraje 287

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021

lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta