keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1049
Średniowiecze 100
Polska 1506-1795 935
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1171
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 25
Varia 5
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 525
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 258
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 532
Polska od 1945 288
Polska 1916-1945 165
Polska pod zaborami 1772-1864 79
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 688
Monety związane z Polską 259
Literatura 429
ZESTAWY MONET, MEDALE, FALERYSTYKA, MILITARIA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 648
Zestawy monet 121
Medale polskie XIX-XX w. 219
Falerystyka 214
KOLEKCJA | Oznaki urzędów 32
KOLEKCJA | Krzyże Walecznych 25
Orły polskie 13
Polska do 1939 41
1939-1947 i emigracja do 1990 25
PRL 1943-1989 i IIIRP od 1990 34
Ordery i odznaczenia państwowe 9
Medale i odznaki państwowe 8
Zestawy mieszane 15
Odznaki różne 2
Zestawy mieszane 8
Dokumenty 4
Literatura 5
ZAGRANICA 27
Kolekcja dawnej broni 94
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Afryka 2
Ameryka Pn. i Pd. 14
Azja i Bliski Wschód 49
ROSJA 110
NIEMCY 292
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 86
Europa - pozostałe kraje 194

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021