keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1049
Średniowiecze 100
Polska 1506-1795 935
Zygmunt I Stary 1506-1548 24
Grosze 14
Kraków 7
Toruń 3
Elbląg 2
Gdańsk 2
Półgrosze 7
Szelągi 3
Zygmunt II August 1545-1572 52
Henryk Walezy 1573-1575 1
Oblężenie Gdańska 1577 1
Stefan Batory 1576-1586 169
Zygmunt III Waza 1587-1632 428
Władysław IV Waza 1632-1648 5
Jan II Kazimierz 1648-1668 119
Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673 2
Jan III Sobieski 1674-1696 17
August II Mocny 1697-1733 12
August III Sas 1733-1763 49
Synowie Augusta III Sasa 3
St. A. Poniatowski 1764-1795 53
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1171
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 25
Varia 5
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 525
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 258
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 532
Polska od 1945 288
Polska 1916-1945 165
Polska pod zaborami 1772-1864 79
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 688
Monety związane z Polską 259
Literatura 429
ZESTAWY MONET, MEDALE, FALERYSTYKA, MILITARIA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 648
Zestawy monet 121
Medale polskie XIX-XX w. 219
Falerystyka 214
Kolekcja dawnej broni 94
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Afryka 2
Ameryka Pn. i Pd. 14
Azja i Bliski Wschód 49
ROSJA 110
NIEMCY 292
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 86
Europa - pozostałe kraje 194

Stan zachowania