Prosta oprawa introligatorska w papier i grube płótno. Wewnątrz udarty narożnik strony przedtytułowej. Na stronie tytułowej nieaktualne pieczątki i wpisy.
- wydanie 1947, Kraków
- format 16 x 22,5 cm
- stron 185
300 | |||
1 100 | |||
3 200 | |||
8 000 | |||
21 000 | |||
52 000 | |||
210 000 | |||
420 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||