keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1046
Średniowiecze 102
Polska 1506-1795 930
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1143
Akcje i obligacje 95
Literatura banknotowa 10
Banknoty polskie 550
Loterie 26
Varia 15
Notgeldy 323
POLSKA XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 746
Medale polskie XIX-XX w. 216
Polska pod zaborami 1772-1864 84
Polska 1916-1945 165
Polska od 1945 281
LITERATURA, POWIĄZANE, ZESTAWY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 721
Literatura numizmatyczna 334
Monety z Polską związane 255
ZESTAWY MONET 132
MILITARIA, FALERYSTYKA, ANTYK
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 772
Kolekcja dawnej broni 93
Falerystyka 213
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 747
Średniowiecze 83
Austro-Węgry i Austria 81
Niemcy 264
Rosja 108
Pozostałe kraje 211

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021

Ilość pozycji 5175 dashboard
Data 06/02/2021, 10:00 event
Rozpoczęcie aukcji na żywo alarm
Ceny wywoławcze 1 - 150 000 PLN gavel
lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta